Vítejte na mé webovce. Jmenuju se (X)Pavel a udělal jsem tento web pro ty co hrají minecraft a různě na něm dováději a potřebuji nápady jak tam trollit apdb.
Zde máš plno věcí: Tipy, návody atd. a hlavně wikipedii na celý minecraft.
Muj%20YT%20kanal

Share


Follow%20Me%20on%20planetminecraft.com
Založen: 18.09.2013 v14:26:04
optimalizace PageRank.cz
CZIN.eu
 CZIN.eu                     

Shout
Boad


Jak se ti líbí web?

suprový. (10 | 67%)
nic moc (1 | 6%)

ANKETA 3Klikni SEM a hlasuj v anketě,
nebo klikni SEM a zobraz hlasy.

{SOUTĚŽ DNE}: Chceš Originální minecraft zdarma ode mne?

ZKRÁCENÁ URL ADRESA TOHOTO WEBU:

                      

Chceš se juknout online na svůj skin? Tak klikni SEM

 
 
 
© Miner717™ 2013-2014. Všechna práva vyhrazena.
Wither je nový mob v snapshotu 12w34a, je ještě nedokončený, tvůrce tohoto moba je Jeb. Tento mob byl objeven, protože v minecraft.jar ve /mobs/ se nachází soubor wither.png. Jsou to beznohé, létající a tříhlavé příšery.
Wither
Wither.png
Health points

300 (Heart.svg × 150)

Attack strength

Lehká: 5 (Heart.svgHeart.svgHalf Heart.svg)
Normální: 8 (Withered Heart.svgWithered Heart.svgWithered Heart.svgWithered Heart.svg)
Těžká: 11 (Withered Heart.svgWithered Heart.svgWithered Heart.svgWithered Heart.svgWithered Heart.svgWithered Half Heart.svg)

Spawn

Momentálně se nespawnuje

First appearance

12w34a

Drops

Nic

Experience

50

Network ID

64

Savegame ID

WitherBoss 

Spawnování[edit]

Wither se přirozeně nespawnuje, přes MCEdit si ale můžeme nahackovat spawner.

Chování moba

Když zjistí, že v blízkosti je hráč nebo pasivní mob, projektil známý jako Witherova lebka je vystřelen směrem ke hráči nebo mobovi a postupně ho zraňuje. Když se vám podaří naspawnovat Withera, můžeme vidět ukazatel Boss Health. Wither může taktéž rozbíjet více bloků najednou. Dokáže přerazit i obsidián.

Witherova lebka

Wither střílí Witherovy lebky, které jsou podobné jeho hlavě. Když hráče nebo pasivního moba trefí Witherova lebka, dostane elixírový efekt „Wither“ který funguje podobně jako jed, jenže dává váš život Witherovi a vás zabije úplně.

Ender Dragon je první oficiální boss mob, který se objevil v Minecraftu, vyskytující se přírodně pouze v Endu.
Ender Dragon

Ender Dragon

HP 200 (Heart × 100
Útočná síla 10 (HeartHeartHeartHeartHeart
Spawn End
Dropy Grid Dragon Egg (1) a bránu dosvěta.
Zkušenosti 12,000
Mod vanilla
 

Vzhled

Ender Dragon je velký černý drak se svítícíma fialovýma očima. Je to největší mob ve hře. Sem tam má na sobě šedivá místa a šedivá křídla. Jeho oči stejně jako Endermenů a pavouků jsou viditelné ve tmě, takže je možné ho vidět přilétat kdekoli z Endu.

Příprava

Předtím než se vydáte do Endu je více než doporučeno vyspat se v posteli blízko End portálu pro případ, že by hráč zemřel v průběhu bitvy. Je zároveň doporučeno nosit plný set Iron brnění a lepšího, protože jakékoli slabší způsobí, že drak může hráče shodit z ostrova. Také meč a luk s 2-4 stacky šípů nebo Infinity enchantem, fire a flame enchanty na draka nepůsobí... TNT se pro boj s drakem také nehodí, protože ho drak většinou zničí dříve než ho hráč stihne odpálit.

Při vstupu do Endu, se objeví na vrcholu obrazovky fialová „Ender Dragon“ rafička, která indikuje zbývající drakův život. Každá End dimense má vlastního Ender Draka jehož život je cyklicky doplňován blízkými Ender Crystaly. Tyto krystaly mohou být nalezeny na vrchu obsidiánových sloupů roztroušených po oblasti. Jelikož léčivý efekt těchto crystalů dokáže těžce vybojovanou bitvu rychle zvrátit, doporučuje se je zničit před tím než se pustíte do draka.

Boj

Pokud je Ender krystal zničen ve chvíli kdy „nabíjí“ draka způsobí, že drak dostane bonusové poškození místo léčení. Pokud jsou všechny krystaly zničeny tak drakovi nezbývá žádná další možnost léčení. Krystal může být zničen buď mečem nebo jakýmkoli projektilem, včetně sněhových koulí a pod... Pokud je zničen, Ender krystal vybuchne a zanechá za sebou blok Bedrocku.

Nejrozšířenějším způsobem jak porazit Ender draka je zničit všechny krystaly ještě před tím než se pustíte do samotného boje s drakem. Jelikož Ender krystaly vybuchnou doporučuje se rozstřelit je šípem nebo sněhovou koulí z dálky. Pak se až vrhnout na draka samotného. Pokud Drak útočí na hráče tak na něj míří čelem, což dává hráči možnost zaútočit drakovi na hlavu, což způsobí extra poškození. Ender drak také zničí všechny bloky se kterými přijde do styku, kromě ObsidianuEnd Stoneu a Bedrocku, místo toho aby je zničil skrz ně Ender drak pouze proletí. Drakův útok má velký knockback efekt což dost často způsobí shození hráče z ostrova. Jednoduchý způsob jak tomuto zabránit je udělat do země 1x1 díru do které si hráč pak stoupne. Drak nebude mít možnost hráče shodit a přitom na něj stále může být útočeno. Drakův velký život a rychlost vyžaduje velkou zásobu šípů - minimálně 2 stacky. Nejjednodušší způsob jak draka zabít je si počkat až na hráče zaútočí a střelit ho do hlavy, což způsobí, že se drak otočí a bude se připravovat na další útok.

Jakmile je drak zabit, paprsky světla začnou náhodně vystřelovat z jeho těla, potom drak vybuchne a dropne tolik zkušeností, že dostane hráče z 0 levelu na 78 level. (12000XP – 10 dropů po 1000XP, jeden po 2000XP).

Také spawne End Portal s Dragon Egg na vrchu. Ve Vannile je vejce pouze trofej. Vstupem do portálu se aktivuje Cut-scéna, trvající zhruba 8 a půl minuty. Co scéna říka je možné upravit v minecraft.jar. Po cut-scéně je hráč teleportován na jeho spawn point ve světě. Cut-scéna může být přeskočena stisknutím Esc, což zapříčiní spawnutí rovnou. Hráč se může vrátit do Endu, každopádně tu již nebude žádný drak.

Minecraft-Sales.jpg
Minecraft-Sales.jpg
UŽITČNE ODKAZY
||
||
||
||
||
V
Html doplnky


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one